Press "Enter" to skip to content

Můj tým

Již dávno jsem si uvědomil, že tým lidí okolo mě je nezbytnou součástí všech mých výsledků. To oni obětují svůj volný čas a energii, abych mohl závodit a trénovat. Bez jejich pomoci bych nebyl ani poloviční a za to jim patří obrovský dík. Rád bych Vám proto představil svůj nejužší tým lidí, kteří mě na závodech často doprovází.

Pavel Fejfar

Táta a především člověk, díky kterému jsem od dětství „sportovním maniakem“, jak by řekla máma. Duši sportovce mám zkrátka po něm a „tatín“, jak mu důvěrně říkám, je mým největším fanouškem.
Nevynechá téměř žádný závod v ČR a naučil jsem ho jezdit i do zahraničí. Jeho vášní je focení, a tak s jeho přítomností mám vždy jistotu krásných fotek z celé akce.

Aleš Fejfar

Tátův brácha a další člen rodiny s geny sportovního fanouška. Aleš neváhá cestovat přes půl světa, aby mi jakkoliv pomohl. Ať už jako řidič, support na trati nebo mě jen podpořil morálně. Je to největší pohodář a já ho na oplátku beru na místa, kam by se v životě jen tak nepodíval.

Julia Šimáčková

Nadšená sportovkyně a teď už také výborná běžkyně, milovnice hor a cestování. To je moje přítelkyně Julia. Doprovází mě na závodech i na soustředění, pozitivně mě motivuje a můžu se na ní kdykoliv spolehnout. Julia je inspirativní osobnost plná svěžích nápadů. Tenhle web byl zrovna její nápad, a tak si díky ní můžete číst tyto řádky vlastně i vy.

Jaroslava Grohová

Moje trenérka, u které jsem s krátkou pauzou již patnáct let. Mluvím o ní vždy jako o PANÍ trenérce. Ukázala mi krásu běhu a dala veškeré atletické základy, z kterých denodenně čerpám. Má nespornou zásluhu na všech mých medailích od těch dráhových až po ty vrchařské. Paní trenérka má jedinečný dar šířit kolem sebe pozitivní energii, a navíc pochází z neuvěřitelné sportovní rodiny, kterou už jsem tak nějak přijal i za svou.

Karel Kuchynka

Nejlepší masér specializující se na běžce, jakého si můžu přát. Smysl jeho práce je daleko hlubší než jen strojově, byť perfektně, ulevit mým nohám. Karlova péče provází celý můj běžecký rok a když je potřeba tak za mnou neváhá přijet kamkoliv, třeba i na soustředění na Gardu. Karlovi masáže nejsou relax a člověk si často přeje, aby už byl konec. Za ten pocit volných nohou to však stojí a já se k němu vždy podvědomě těším.

Jan Veselý

Nesmírně pozitivní člověk, díky kterému stále běhám a ve dvaadvaceti jsem to nezabalil. Setkání s ním na We Run Prague bylo osudové. To Honza ve mně jako bezejmenného atleta věřil, že bych mohl jednou něco běhat. A obrovsky mi pomohl, sehnal prvního sponzora a začal mě vozit po závodech a taky po soustředěních. Teď je mým oddaným fanouškem, velkým kamarádem a kdykoliv potřebuji, můžu se na něj obrátit.

Robert Krupička

V minulých dvou dekádách dlouhodobě náš nejlepší horský běžec a v letech 2018 – 2020 dokonce můj trenér. K jeho výkonům jsem vzhlížel vždy, za vzor ho však mám až od doby, kdy jsem ho poznal osobně. Oceňuji jeho pozitivní přístup k životu, tréninkovou píli a skromnost. Robert umí své zkušenosti předávat dál a dokáže být skvělým motivátorem.