Press "Enter" to skip to content

Podpořte Horského Běžce

Pokud Vás zaujali mé sportovní cíle a životní filozofie, se kterou se snažím přistupovat ke všemu co dělám, budu moc rád, když mě podpoříte.

Celou sezónu si financuji sám a s pomocí několika skvělých sponzorů a dobrých lidí, kteří mi v tomto pomáhají. Na přípravu mi částečně přispívá Český atletický svaz, ale s vrcholovými sportovci se tyto podmínky nedají srovnávat. Proto jsem vděčný a važím si každého, kdo mi pomůže. Z nemálo podporovatelů se časem stali mojí blízcí přátelé, s kterými můžu sdílet své úspěchy, ale i prohry. Staň se jedním z nich!

Zde máš několik možností, jak být součástí příběhu. Pokud se pro nějakou z nich rozhodneš, kontaktuj mě prosím na ondra(a)horskybezec.cz nebo na čísle +420 724 772 115 a domluvíme se. Část příští medaile může být i Tvoje!

Kup si svůj článek na HorskýBěžec.cz

Podpoř vznik jednoho kvalitního článku na HorskýBěžec.cz a já v patičce uvedu Tvé jméno s krátkým poděkováním. Pomůžeš tak nejenom mně, ale také rozvoji tohoto webu a jistě uděláš radost i dalším čtenářům. Zároveň přispěješ k udržení Horského Běžce bez otravných reklam.

Můžeš se klidně spojit s dalšími lidmi a na článek přispět společně. Jedinou podmínkou je, aby článek nebyl spojen s Tvou firmou nebo produkty.

  • Celý článek za 3000 Kč
  • 1/3 článku za 1000 Kč
  • 1/6 článku za 500 Kč

Objednej si originální dárek

Pokud ještě nemáš limitovanou edici stylových čelenek od ROYAL BAY v designu “Ze Sněžky na Pikes Peak“, tedy symbol mých dvou největších závodů loňské sezńy, tak neváhej! K dispozici je momentálně posledních cca 25 ks.

Navíc v průběhu léta přineseme nová povedená trička a další doplňky přímo v designu HorskýBěžec.cz takže se máte na co těšit!

Čelenka ROYAL BAY “Ze Sněžky na Pikes Peak
cena 300 Kč

Symbolicky mě můžeš podpořit také nákupem placky “Ondra běží do nebes”, která byla před několika lety u mých prvních skyrunningových závodů.

Placka “Ondra běží do nebes
cena 150 Kč

Dar vkladem na bankovní účet

Pro jakýkoliv příspěvek je k dispozici tento účet u Fio banky s číslem:

Fio banka a.s
2201246524/2010

Výhodou převodu na účet jsou nulové poplatky a libovolná výše (či níže) částky. Na požádání Vám rád vystavím potvrzení o přijetí daru.

Poslání peněz přes Revolut

Pokud mě chcete podpořit a něco málo poslat, můžete využít také tuto službu. Převod peněz mezi uživateli nikdy nebyl snažší.

Revolut
+420 724 772 115

Službu Revolut využívám pro své cestování a šetřím díky ní nemále částky za převody měn. Stejně jako převod na bankovní účet je tato služba zdarma a bez poplatků, navíc jako bonus lze posílat peníze také v cízí měně.

Individuální / produktový sponzoring

Pokud jste si nevybrali z výše uvedených možností nebo mě jen chcete osobně poznat a o všem se blíže pobavit tak se mi samozřejmě neváhejte ozvat. Můžeme si zavolat nebo zajít na kafe, pokud mi to závodní program alespoň trochu dovolí. Za jakoukoliv iniciativu budu velice vděčný.

Kontakt

Ondřej Fejfar – HorskýBěžec.cz
Českých bratří 1002, 543 01 Vrchlabí

Telefon: +420 724 772 115
Email: info(a)ondrejfejfar.cz

Česká republika / Czech Republic