Press "Enter" to skip to content

Slevové kódy na RUNSPORT.CZ + tipy Horského Běžce

Pokud chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým, mám pro Vás několik tipů. Navíc díky svým partnerům Vám dávám k dispozici pár funkčních slevových kodů, se kterými ještě nějakou tu kačku ušetříte!

Slevový kód na RUNSPORT.CZ vložíte v nákupním košíku. Kódy se nedají kombinovat navzájem a neplatí pouze na již výrazně zlevněné zboží, jinak platí na vše a standardně Vám vždy něco odečtou tak hůrá do toho!

Slevové kódy

SLEVA 10 % na veškerý sortiment na RUNSPORT.CZ

Runsport.cz je Vaše brána do hor. Najdete zde trailové boty, věci na outdoor, na běžky, na skialpy a vlastně všechny aktivity, které souvisí s pohybem v horách.

Slevový kód: FEJFAR10
uplatníte na https://www.runsport.cz/

SLEVA 12 % na běžecké boty INOV-8

Nejlepší trailovky, ve kterých už běhám deset let. Z Inov-8 se postupně stala legenda a platí za TOP značku do bláta i na horské traily a pěšiny.

Slevový kód: ONDROVYBOTY12
uplatníte na https://www.runsport.cz/

SLEVA 12 % na sportovní sluchátka SHOKZ

Bezpečná sportovní sluchátka na běh, na kolo, na inlajny, kamkoliv chcete. Díky revoluční technologii Bone Conduction máte volné uši a bezpečně slyšíte vše, co se děje kolem vás. Běhám s nimi každý den.

Slevový kód: ondrovysluchatka12
uplatníte na https://www.runsport.cz/


Tipy na dárky

Zde Vám spolu s Julií přinášíme pár tipů, na naše běžecké věci, bez kterých si svůj každodenní trénink už neumíme představit. Třeba to někoho inspiruje…

Funkční prádlo Craft

Funkčních triček Craft na sobě protočím každý den několik a troufnu si říct, že s průměrnou kilometráží přes 500 km za měsíc mohu posoudit, zda se mi v Craftu běhá dobře a zda za to stojí. Upřímně, je to pro mě asi nejlepší možné funkční prádlo v poměru cena/výkon. Vydrží Vám velice dlouho, ale oblékat ho budete stále rádi.

Pokud nevíte, které tričko vybrat, doporučuji mrknout na SELEKTOR FUNKČNÍHO PRÁDLA CRAFT.

Za mě jsou z Craftu absolutně nejlepší:

Naše oblíbené funkční triko Craft Active Extreme X

Trailové boty Inov-8

Inovejty jsou osvědčenou a oblíbenou značkou trailovek, na kluzký a bahnitý terén jsou, troufnu si říct, vůbec nejlepší (model X-Talon) a nemají konkurenci. Do povědomí mnoha běžců se v poslední době dostaly díky grafénu, revolučnímu materiálu, který výrazně prodlužuje životnost podešve a celkově zlepšuje parametry boty ve všech směrech.

Jaké modely mohu já za sebe doporučit?

Boty Inov-8 TRAILFLY G 270 v akci na Silvrettarun 3000 v Rakousku

“Bezpečná” sportovní sluchátka Shokz

Bezdrátová sportovní sluchátka Shokz jsou pro mě jedním z nejlepších běžeckých gadgetů poslední doby. Nestrkají se totiž do uší, ale zvuk se díky technologii Bone Conduction přenáší přes lícní kost přímo do ucha (místo přes bubínek). Jsou báječná na běh, na kolo, ale i do kanclu, protože se s nimi dá také krásně telefonovat. Já už s nimi při běhu naposlouchal stovky hodin podcastů. Doporučuji vybírat z těchto dvou modelů:

Sluchátka Shokz pro bezpečný poslech při jakékoliv aktivitě

Mnoho naběhaných kilometrů Vám přeje

Ondra & Julia