Press "Enter" to skip to content

Tipy na běžecké dárky + slevové kódy

Pokud nevíte, jaký běžecký dárek vybrat, kterým zaručeně uděláte radost někomu blízkému, mám pro Vás několik tipů. Navíc díky svým partnerům Vám dávám k dispozici pár funkčních slevových kodů, se kterými ještě nějakou tu kačku ušetříte!

Slevový kód na RUNSPORT.CZ vložíte v nákupním košíku. Kódy se nedají kombinovat navzájem a neplatí pouze na již výrazně zlevněné zboží, jinak platí na vše a standardně Vám vždy něco odečtou tak hůrá do toho!

Všechny zde uvedené kódy zůstávají v platnosti i v roce 2022!

Slevové kódy

SLEVA 10 % na veškerý sortiment na RUNSPORT.CZ

Slevový kód: FEJFAR10
uplatníte na https://www.runsport.cz/

SLEVA 12 % na běžecké boty INOV-8

Slevový kód: ONDROVYBOTY12
uplatníte na https://www.runsport.cz/

SLEVA 12 % na sportovní sluchátka AFTERSHOKZ

Slevový kód: ondrovysluchatka12
uplatníte na https://www.runsport.cz/


Tipy na dárky

Zde Vám spolu s Julií přinášíme pár tipů, na naše běžecké věci, bez kterých si svůj každodenní trénink už neumíme představit. Třeba to někoho inspiruje…

Funkční prádlo Craft

Funkčních triček Craft na sobě protočím každý den několik a troufnu si říct, že s průměrnou kilometráží přes 500 km za měsíc mohu posoudit, zda se mi v Craftu běhá dobře a zda za to stojí. Upřímně, je to pro mě asi nejlepší možné funkční prádlo v poměru cena/výkon. Vydrží Vám velice dlouho, ale oblékat ho budete stále rádi.

Pokud nevíte, které tričko vybrat, doporučuji mrknout na SELEKTOR FUNKČNÍHO PRÁDLA CRAFT.

Za mě jsou z Craftu absolutně nejlepší:

Funkční triko Craft Atcive Intensity

A Craft nabízí také skvělé doplňky – rukavice, čepice a čelenky, které jsou opravdu vymakané a myslelo se zde opravdu na vše. Pokud hledáte zajímavý tip, podívejte se na tyto běžecké rukavice Craft ADV Lumen Hybrid 2v1.

Trailové boty Inov-8

Inovejty jsou osvědčenou a oblíbenou značkou trailovek, na kluzký a bahnitý terén jsou troufnu si říct vůbec nejlepší (model X-Talon) a nemají konkurenci. Za zmínku stojí také hřebovky Inov-8 Oroc, s kterými posunete své běhání na sněhu a ledu na úplně novou úroveň. Jaké modely tedy já za sebe mohu teď doporučit?

Hřebovky Inov-8 Oroc Ultra 290 M

“Bezpečná” sportovní sluchátka AfterShokz

Bezdrátová sportovní sluchátka AfterShokz jsou pro mě jedním z nejlepších běžeckých gadgetů poslední doby. Nestrkají se totiž do uší, ale zvuk se díky technologii Bone Conduction přenáší přes lícní kost přímo do ucha (místo přes bubínek). Jsou báječná na běh, na kolo, ale i do kanclu, protože se s nimi dá také krásně telefonovat. Já už s nimi při běhu naposlouchal stovky hodin podcastů. Doporučuji vybírat z těchto dvou modelů:

Sluchátka AfterShokz pro bezpečný poslech při jakékoliv aktivitě

Běžecký kemp 250 ČESKÝ RÁJ

A na závěr pozvánka, a také možný tip na dárek, na druhé pokračování běžeckého kempu na Malé Skále v Českém ráji, který spolu s přítelkyní organizujeme pro štafetový závod 250 ČESKÝ RÁJ. Běžecký kemp je skvělou přípravou pro tento závod, ale ocení ho každý zapálený běžec, který se chce proběhnout se skvělou partou podobně naladěných lidí, dozvědět se něco nového a třeba se naučit mít rád kopce a traily!

Běžecký kemp na Malé Skále se loni opravdu povedl!

Termín pro rok 2022 je 22.-24.dubna, kapacita je 15 osob takže “rodinná atmosféra” zaručena a veškeré informace včetně přihlášek naleznete na této stránce závodu 250 ČR.

V případě jakékoliv dotazu mě kontaktujte na emailu info@ondrejfejfar.cz, rád s Vámi vše kolem běžeckého kempu proberu. A pro platbu za kemp můžete využít Edenred bodů, pokud je dostáváte od svého zaměstnavatele, v tom případě mě nejdříve kontaktujte určitě.

TAK ŠŤASTNÉ A VESELÉ! 🎄

Ondra & Julia